Podobnie jak wśród amerykańskich gwiazd kina również w naszym kraju preparaty produkowane na bazie ekstraktu z owoców egzotycznej dla Europejczyków rośliny Acai Berry cieszą się bardzo dużą popularnością. To w pierwszej kolejności właściwości przyspieszające odchudzanie rośliny sprawiły, że jest obiektem pożądania wciąż rosnącej grupy osób walczących z nadmiarem kilogramów.
Jagody Acai rosną na terenie Lasów Amazonii i już od setek lata wykorzystywane są przez lokalną społeczność. Właściwości rośliny wynikają z dużej zawartości witamin, składników mineralnych oraz czynnych substancji, które pozytywnie wpływają na funkcjonowanie ludzkiego organizmu.

Dostępny na naszym rynku handlowym suplement diety Jagódka dzięki zawartości wyciągu z jagód rośliny zalecany jest głównie jako środek , który wspomaga dietę odchudzającą. Zawarte w nim aktywne składniki przyspieszają przemianę materii i spalanie się zmagazynowanego tłuszczu. Dodatkowo znajdujące się w formule składu suplementu diety oksydanty oczyszczają organizm z nagromadzonych toksyn, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Olbrzymim walorem środka zawierającego wyciąg z jagody Acai jest pohamowanie „wilczego głodu”, który jest wynikiem obniżenia się poziomu glukozy we krwi. Ze względu na swoje niezwykle właściwości suplement diety Acai Barry Extreme gwarantuje energię ograniczając w ten sposób odczucie przemęczenia, które często towarzyszy podczas diety odchudzającej. Jagódka przeszedł bardzo dobrze badania kliniczne i ze względu na naturalne pochodzenie składu formuły nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, a rozpoczęta kuracja przy jego zażywaniu jest całkowicie bezpieczna dla naszego zdrowia.


Oceny i szersze info znajdziesz na witrynie:: od dawna kombinuję jak schudnać, co brać?